Platformdan destek alan girişimler

Startup 01

Helimore

Havacılık ve Uzay

Helimore, insanlık yararına insansız hava aracı sistemleri geliştiren, üreten ve farklı teknolojileri İHA'ya entegre ederek birçok sektöre fayda sağlayan ve Samsun Teknopark'ta faaliyetlerini sürdüren bir Ar-Ge oluşumudur.

Startup 02

LetQR

Bilgi Teknolojisi ve Hizmetleri

LetQR, kafe ve restoranlarda QR kodu ile sipariş verip ödeme yapabileceğiniz, işletme sahiplerine doğrudan mesaj gönderebileceğiniz ve dilediğiniz masayı tek tıkla rezerve edebileceğiniz bir web sitesidir.

Startup 03

CarryVibe

Lojistik ve Tedarik Zinciri

CarryVibe, seyahat eden bireylerin rotaları üzerinden kargo taşıyarak yolculuk masraflarını düşürebileceği ve kargo göndermek isteyen bireylerin de kargolarını hesaplı ve hızlı bir şekilde gönderebileceği bir platformdur.

Startup 04

PYZ

Tasarım

Geleceğin teknolojilerini günlük hayatımıza entegre etmeye odaklanan PYZ, mobiliteyi daha akıllı hale getirmek için yapay zeka, derin öğrenme ve makine öğrenimi teknolojilerini donanımla buluşturan bir AR-GE şirketidir.

Startup 05

Teraryum

Bilgisayar Yazılımı

TeraryumApp, aynı ortamı paylaştığın kişilerle birlikte oluşturduğun, bulunduğun ortamdaki etkileşim amacını sinyallerle duyurabildiğin ve içerisinde özgürce sosyalleşebildiğin dijital bir habitat platformudur.

Startup 06

Panoyabak

Bilgisayar Yazılımı

Etkinlik düzenleyen organizasyonlar ile katılımcıları aynı platform üzerinde buluşturan ve etkinlik ekosistemi niteliği taşıyan Panoyabak, katılımcıların ilgi duydukları etkinliklere ulaşabileceği yeni nesil bir dijital pano uygulamasıdır.

Startup 07

Şarj Ağı

Bilgi ve Teknoloji Hizmetleri

Elektrikli araç kullanıcılarının tüm şarj istasyonlarına tek bir platform üzerinden ulaşmasına olanak tanıyan Şarj Ağı, çeşitli kampanyalardan yararlanmanın yanı sıra ödeme ve rezervasyon yapabileceğiniz bir hizmet sağlayıcısıdır.

Startup 08

StillFly

Giyim ve Moda

Yapay zeka algoritmaları kullanarak beyaz yaka kadın çalışanlara ve stil sahibi olmak isteyenlere günlük kombin önerileri sunan StillFly, kullanıcıların bütçe ve stiline göre satın alabileceği kıyafetleri öne çıkaran bir mobil uygulamadır.

Startup 09

Cakey

İnsan Kaynakları

CV inceleme, mülakat simülasyonu ve mentorluk hizmetleri sunan Cakey, iş arayanların mülakat performanslarını ve özgeçmişlerini güçlendirmek amacıyla deneyim ve özgüven kazanmalarını sağlayan bir hizmet altyapısıdır.

Startup 10

Yemektar

Yiyecek ve İçecek

Yemektar, restoran ve işletme açma imkanı olmayanların evlerinde yaptıkları yemekleri, konserve ürünleri ve üretmiş oldukları diğer yiyecekleri müşterilerle buluşturabilecekleri bir sanal restoran ve dükkan platformudur.

Startup 11

Sustainarch

İnşaat

İnşaat ve Çevre alanlarında çalışmalar yürüten Sustainarch, küresel profesyonellerin, akademisyenlerin, araştırmacıların, öğrencilerin ve bireylerin toplumlarına liderlik etmesini sağlamak için inovasyonu teşvik ediyor.

Startup 12

Mobil Takıtak

İnternet

Davetlilerin davet kare kodunu okutarak, dilediği gramda altını kredi kartı aracılığı ile satın alıp, davet sahibinin vadesiz altın hesabına entegre banka aracılığı ile XAU cinsinden transferini sağlayan dijital altın gönderim platformudur.

Startup 13

Evlumba

İnternet

Evlumba, yaşam alanlarını dizayn etmek isteyen, farklı tasarımdaki dekorasyonları gezmekten keyif alan insanlara ev eşyalarından oluşan kişiselleştirilmiş konsept tasarımlar sunan pazaryeri platformudur.

Startup 14

Diyet Zone

Bilgisayar Yazılımı

Diyet Zone, danışanlarla diyetisyenlerin diyet süreç kontrollerini 360 derece uçtan uca dijitalleştirerek oyun prensipleriyle danışanlarının sağlıklı beslenme alışkanlıklarında davranış değişikliği sağlayan pazaryeri platformudur.

Startup 15

Yumbee

Gıda Maddeleri Üretimi

Türkiye’nin plastiksiz kargo ambalajına sahip ilk ve tek arı ürünleri girişimi olan Yumbee, BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda geliştirilen insana yakışır iş modeli ile yüksek prolin değerli ham bal ve diğer arı ürünleri üretmektedir.

Startup 16

Dodact

Bilgisayar Yazılımı

Sanata başlangıç rehberi olan Dodact, bu özelliğinin yanı sıra profesyonel sanatçılar için geleceğe bırakacakları bir arşiv niteliği taşıyan ve sanatsal farkındalığı arttırmayı hedefleyen bir mobil uygulamadır.

Startup 17

Poyi

Bilgisayar Yazılımı

Kullanıcılarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyalar ileten ve kullanıldıkça alışveriş deneyimini zenginleştirerek alışveriş konusunda ihtiyaç duyulabilecek rehberliği sunan Poyi, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan bir uygulamadır.