Başarı hikayeleri yazan girişimlerimizle tanışın

Startup 01

Helimore

Havacılık ve Uzay

Helimore, insanlık yararına insansız hava aracı sistemleri geliştiren, üreten ve farklı teknolojileri İHA'ya entegre ederek birçok sektöre fayda sağlayan ve Samsun Teknopark'ta faaliyetlerini sürdüren bir Ar-Ge oluşumudur.

Startup 02

LetQR

BT Hizmetleri ve BT Danışmanlığı

LetQR, kafe ve restoranlarda QR kodu ile sipariş verip ödeme yapabileceğiniz, işletme sahiplerine doğrudan mesaj gönderebileceğiniz ve dilediğiniz masayı tek tıkla rezerve edebileceğiniz bir web sitesidir.

Startup 03

CarryVibe

Ulaşım, Lojistik ve Tedarik Zinciri

CarryVibe, seyahat eden bireylerin rotaları üzerinden kargo taşıyarak yolculuk masraflarını düşürebileceği ve kargo göndermek isteyen bireylerin de kargolarını hesaplı ve hızlı bir şekilde gönderebileceği bir platformdur.

Startup 04

Teraryum

Teknoloji, Bilgi ve İnternet

TeraryumApp, aynı ortamı paylaştığın kişilerle birlikte oluşturduğun, bulunduğun ortamdaki etkileşim amacını sinyallerle duyurabildiğin ve içerisinde özgürce sosyalleşebildiğin dijital bir habitat platformudur.

Startup 05

Smartest Company

Teknoloji, Bilgi ve İnternet

Geleceğin teknolojilerini günlük hayatımıza entegre etmeye odaklanan Smartest Company, mobiliteyi daha akıllı hale getirmek için yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojilerini donanımla buluşturan bir AR-GE şirketidir.

Startup 06

Panoyabak

Yazılım Geliştirme

Etkinlik düzenleyen organizasyonlar ile katılımcıları aynı platform üzerinde buluşturan ve etkinlik ekosistemi niteliği taşıyan Panoyabak, katılımcıların ilgi duydukları etkinliklere ulaşabileceği yeni nesil bir dijital pano uygulamasıdır.

Startup 07

Plugss

Bilgi Hizmetleri

Elektrikli araç kullanıcılarının tüm şarj istasyonlarına tek bir platform üzerinden ulaşmasına olanak tanıyan Plugss, çeşitli kampanyalardan yararlanmanın yanı sıra ödeme ve rezervasyon yapabileceğiniz bir hizmet sağlayıcısıdır.

Startup 08

Quakecom

Afet Yönetim ve İletişim Ağı

Deprem anında saha çalışmasına gerek kalmadan enkaz altında kalan kişi sayısını belirleyen Quakecom, deprem sonrası yıkılan binaların konumunu anlık olarak afet koordinasyon merkezine ileten acil durum haberleşme sistemidir.

Startup 09

StillFly

Teknoloji, Bilgi ve İnternet

Yapay zeka algoritmaları kullanarak beyaz yaka kadın çalışanlara ve stil sahibi olmak isteyenlere günlük kombin önerileri sunan StillFly, kullanıcıların bütçe ve stiline göre satın alabileceği kıyafetleri öne çıkaran bir mobil uygulamadır.

Startup 10

Cakey

İnsan Kaynakları

CV inceleme, mülakat simülasyonu ve mentorluk hizmetleri sunan Cakey, iş arayanların mülakat performanslarını ve özgeçmişlerini güçlendirmek amacıyla deneyim ve özgüven kazanmalarını sağlayan bir hizmet altyapısıdır.

Startup 11

Yemektar

Yiyecek ve İçecek

Yemektar, restoran ve işletme açma imkanı olmayanların evlerinde yaptıkları yemekleri, konserve ürünleri ve üretmiş oldukları diğer yiyecekleri müşterilerle buluşturabilecekleri bir sanal restoran ve dükkan platformudur.

Startup 12

Mobil Takıtak

Teknoloji, Bilgi ve İnternet

Davetlilerin davet kare kodunu okutarak, dilediği gramda altını kredi kartı aracılığı ile satın alıp, davet sahibinin vadesiz altın hesabına entegre banka aracılığı ile XAU cinsinden transferini sağlayan dijital altın gönderim platformudur.

Startup 13

Sustainarch

Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar

İnşaat ve Çevre alanlarında farklı çalışmalar yürüten Sustainarch, küresel profesyonellerin, akademisyenlerin, araştırmacıların, öğrencilerin ve bireylerin toplumlarına liderlik etmesini sağlamak için inovasyonu teşvik ediyor.

Startup 14

Evlumba

İnternet Yayıncılığı

Evlumba, yaşam alanlarını dizayn etmek isteyen, farklı tasarımdaki dekorasyonları gezmekten keyif alan insanlara ev eşyalarından oluşan kişiselleştirilmiş konsept tasarımlar sunan pazaryeri platformudur.

Startup 15

Diyet Zone

Yazılım Geliştirme

Diyet Zone, danışanlarla diyetisyenlerin diyet süreç kontrollerini 360 derece uçtan uca dijitalleştirerek oyun prensipleriyle danışanlarının sağlıklı beslenme alışkanlıklarında davranış değişikliği sağlayan pazaryeri platformudur.

Startup 16

NFS Fonksiyonel Gıda

Gıda Maddeleri Üretimi

Sağlıklı yaşam isteyenlere odaklanan NFS Fonksiyonel Gıda, günlük gıdaları doğal kaynaklardan, doğal proseslerle elde edilmiş besin öğeleriyle zenginleştiriyor ve gıdayı beslenmenin ötesine taşıyarak, fonksiyonel gıdalar üretiyor.

Startup 17

Dodact

Yazılım Geliştirme

Sanata başlangıç rehberi olan Dodact, bu özelliğinin yanı sıra profesyonel sanatçılar için geleceğe bırakacakları bir arşiv niteliği taşıyan ve sanatsal farkındalığı arttırmayı hedefleyen bir mobil uygulamadır.

Startup 18

Poyi SuperApp

Teknoloji, Bilgi ve İnternet

Kullanıcılarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyalar ileten ve kullanıldıkça alışveriş deneyimini zenginleştirerek alışveriş konusunda ihtiyaç duyulabilecek rehberliği sunan Poyi, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan bir uygulamadır.