Platformdan destek alan girişimler

Startup 01

Helimore

Havacılık ve Uzay

Helimore, insanlık yararına insansız hava aracı sistemleri geliştiren, üreten ve farklı teknolojileri İHA'ya entegre ederek birçok sektöre fayda sağlayan ve Samsun Teknopark'ta faaliyetlerini sürdüren bir Ar-Ge oluşumudur.

Startup 02

LetQR

Bilgi Teknolojisi ve Hizmetleri

LetQR, kafe ve restoranlarda QR kodu ile sipariş verip ödeme yapabileceğiniz, işletme sahiplerine doğrudan mesaj gönderebileceğiniz ve dilediğiniz masayı tek tıkla rezerve edebileceğiniz bir web sitesidir.

Startup 03

Kozmodrop

Paket/Yük Teslimi

Kozmodrop, medikal ürünlerin dronelarla hızlı, güvenli ve daha uygun maliyetlerle, başlangıç noktasından hedef noktaya kadar daha önceden belirlenmiş konumlara otonom olarak taşımacılığını yapmaktadır.

Startup 04

Sustainarch

İnşaat

İnşaat ve Çevre alanlarında çalışmalar yürüten Sustainarch, küresel profesyonellerin, akademisyenlerin, araştırmacıların, öğrencilerin ve bireylerin toplumlarına liderlik etmesini sağlamak için inovasyonu teşvik ediyor.

Startup 05

Mobil Takıtak

İnternet

Davetlilerin davet kare kodunu okutarak, dilediği gramda altını kredi kartı aracılığı ile satın alıp, davet sahibinin vadesiz altın hesabına entegre banka aracılığı ile XAU cinsinden transferini sağlayan dijital altın gönderim platformudur.

Startup 06

Evlumba

İnternet

Evlumba, yaşam alanlarını dizayn etmek isteyen, farklı tasarımdaki dekorasyonları gezmekten keyif alan insanlara ev eşyalarından oluşan kişiselleştirilmiş konsept tasarımlar sunan pazaryeri platformudur.

Startup 07

Diyet Zone

Bilgisayar Yazılımı

Diyet Zone, danışanlarla diyetisyenlerin diyet süreç kontrollerini 360 derece uçtan uca dijitalleştirerek oyun prensipleriyle danışanlarının sağlıklı beslenme alışkanlıklarında davranış değişikliği sağlayan pazaryeri platformudur.

Startup 08

Yumbee

Gıda Maddeleri Üretimi

Türkiye’nin plastiksiz kargo ambalajına sahip ilk ve tek arı ürünleri girişimi olan Yumbee, BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda geliştirilen insana yakışır iş modeli ile yüksek prolin değerli ham bal ve diğer arı ürünleri üretmektedir.

Startup 09

Dodact

Bilgisayar Yazılımı

Sanata başlangıç rehberi olan Dodact, bu özelliğinin yanı sıra profesyonel sanatçılar için geleceğe bırakacakları bir arşiv niteliği taşıyan ve sanatsal farkındalığı arttırmayı hedefleyen bir mobil uygulamadır.

Startup 10

Poyi

Bilgisayar Yazılımı

Kullanıcılarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyalar ileten ve kullanıldıkça alışveriş deneyimini zenginleştirerek alışveriş konusunda ihtiyaç duyulabilecek rehberliği sunan Poyi, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan bir uygulamadır.

Startup 11

CarryVibe

Seyahat ve Lojistik

CarryVibe, seyahat eden bireylerin rotaları üzerinden kargo taşıyarak yolculuk masraflarını düşürebileceği ve kargo göndermek isteyen bireylerin de kargolarını hesaplı ve hızlı bir şekilde gönderebileceği bir platformdur.