Stratejik partnerlerimiz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte daha güçlüyüz

Partner 01

TÜRKONFED

Stratejik Partner

Bölgesel ve sektörel iş dünyası temsil örgütlerinin çatı kuruluşu olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu, gönüllülük esasına göre kurulmuş bağımsız bir sivil toplum kuruluşudur.

Partner 02

Cube Incubation

Stratejik Partner

Cube Incubation, inovatif ve derin teknoloji tabanlı iş fikirlerine sahip girişimcilerin, yatırımcıların ve diğer paydaşların ortak hedeflerde buluştuğu bir ekosisteme ev sahipliği yapmaktadır.

Partner 03

Teknopark İstanbul

Stratejik Partner

Yerli ve yabancı girişimcilerin Türkiye’nin teknoloji geliştirme kapasitesine katkıda bulunabilmesi için kurulan Teknopark İstanbul, savunma sanayinin ileri teknoloji merkezi konumunda yer almaktadır.

Partner 04

Mükellef

Stratejik Partner

Mükellef, işinizle ilgili tüm süreçlerin tek bir platformdan online olarak takip edilmesini sağlayarak şirket kurmayı, yönetmeyi ve büyütmeyi kolaylaştıracak uçtan uca çözümler sunuyor.

Partner 05

Draper Startup House

Stratejik Partner

Draper Startup House, seyahat eden girişimcilerin farklı fikirlere sahip insanlarla bağlantı kurmak için birbirlerine ilham vermek amacıyla bir araya gelebilecekleri bir platformdur.

Partner 06

Hello Tomorrow Türkiye

Stratejik Partner

Hello Tomorrow Türkiye, kendi vizyonu çerçevesinde bilimi, teknolojiyi ve girişimciliği bir araya getirerek geleceğe yön verecek çözümler yaratan global bir girişim olarak faaliyet göstermektedir.

Partner 07

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi

Stratejik Partner

İstanbul Ticaret Odası tarafından yenilikçi iş fikirlerinin ticarileşerek ülkemize katma değer sağlaması amacıyla kurulan BTM, girişimcilere çok yönlü hizmet sunan yeni nesil startup merkezidir.

Partner 08

Zemin İstanbul

Stratejik Partner

Zemin İstanbul, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni nesil ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi için eğitim, etkinlik ve girişimcilik merkezi gibi farklı faaliyetleri sunan bir merkezdir.

Partner 09

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı

Stratejik Partner

T.C. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat (TR83) illerinde hizmet veren, bölgesel gelişmeyi hızlandırmak üzere oluşturulmuş kalkınma ajansıdır.

Partner 10

Marmara Teknopark

Stratejik Partner

Marmara Teknopark, yeni fikirlerin değer oluşturan çıktılara dönüşme sürecinin bütün aşamalarında yer alan uluslararası bir iş birliği merkezi olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Partner 11

MİTTO

Stratejik Partner

Türkiye ekonomisinin rekabet edebilme yeteneğinin artırılması amacıyla Marmara Üniversitesi çatısında kurulan MİTTO, uygulama ve araştırma merkezi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Partner 12

MX Incubation

Stratejik Partner

Girişimcilik ekosisteminde Ön Kuluçka hizmeti sunan MX Incubation, Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transferi Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde oluşturulmuş bir markadır.

Partner 13

GOSB Teknopark

Stratejik Partner

Ar-Ge şirketlerine yüksek nitelikli ofis alanları ve aynı zamanda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan GOSB Teknopark, farklı disiplinlerde girişimcilik kültürünün gelişmesini sağlıyor.

Partner 14

Blink Teknoloji Transfer Ofisi

Stratejik Partner

2013 yılında GOSB Teknopark bünyesinde kurulan Blink, Ar-Ge faaliyetleri sonucu ortaya çıkan ürünlerin ticarileştirilmesini sağlayan ve tüm süreçleri yöneten bir teknoloji transfer ofisidir.

Partner 15

İKÜ Teknoloji Transfer Ofisi

Stratejik Partner

İstanbul Kültür Üniversitesi’nin bilim ve inovasyon üretim merkezi olması amacı ile faaliyet gösteren Teknoloji Transfer Ofisi, araştırmacı, sanayici ve girişimciler ile üniversite arasındaki köprüyü kuruyor.

Partner 16

LHUSTEK

Stratejik Partner

Kapalı ofis, açık ofis, atölye, toplantı salonu ve laboratuvar gibi imkanlarıyla tematik bir kuluçka merkezi hüviyetinde olan LHUSTEK, Türkiye’nin ilk ve tek sağlık ve ilaç temalı teknoloji merkezidir.

Partner 17

StartupMarket

Stratejik Partner

Teknoloji severler, girişim dünyasını takip edenler, girişimciler, yatırımcılar ve yenilikçi kurumların yöneticileri için değer yaratan StartupMarket, üyelerine beş ana başlıkta fırsat ve kolaylıklar sunuyor.

Partner 18

Walther Kranz

Stratejik Partner

Walther Kranz, global ve yerel markaların halkla ilişkiler (PR), pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, influencer iletişimi, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama süreçlerini yönetiyor.

Partner 19

Fongogo

Stratejik Partner

Yaratıcı ve parlak proje sahiplerinin finansman bulmalarına yardımcı olmak amacıyla kurulan Fongogo, proje sahiplerini destekçilerle buluşturmayı amaçlayan bir internet şirketidir.

Partner 20

StartupCentrum

Stratejik Partner

Güncel ekosistem raporlarını yayınlayan StartupCentrum, girişimleri, yatırımcıları, kuluçka merkezlerini ve girişimcilik ekosistemiyle ilgili yetenekleri bir araya getiren dijital platformdur.

Partner 21

Fonkolay

Stratejik Partner

Yatırımın en kolay yolu sloganıyla küresel startup ekosistemini hedefleyen paya dayalı kitle fonlama platformu Fonkolay, Borsa İstanbul A.Ş.'ye kote olan bir Ral Yatırım Holding firmasıdır.

Partner 22

eOfis

Stratejik Partner

eOfis, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Gaziantep, Bursa, Konya, Mersin ve Kayseri şubelerinde Sanal Ofis, Paylaşımlı Ofis, Hazır Ofis ve Toplantı Odası kullanımı hizmetleri vermektedir.

Partner 23

Open Up Office

Stratejik Partner

Open Up Office, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında sanal ofis hizmetleri, paylaşımlı ofis, toplantı odası kullanımı ve çağrı merkezi çözümleri ile girişimcilere destek vermektedir.

Partner 24

University4Society

Stratejik Partner

University4Society tasarımcı, yazılımcı ve iş geliştiricileri bir araya getiren, takımların 48 saat içinde toplumsal sorunlara inovatif girişimler üretebilecekleri bir girişimcilik maratonudur.

Partner 25

TİİBÖT

Stratejik Partner

Türkiye genelinde üniversite öğrencileri için ortak bir çalışma alanı oluşturmak ve gelişimini sağlamak amacıyla kurulan TİİBÖT, hemen hemen her alanda eşsiz organizasyonlar üretmektedir.

Partner 26

Diici

Stratejik Partner

Diici, Türk Startup’larımıza ve girişimcilik ekosistemimize sonuna kadar inanan, ekosistemin kalitesinin artması ve sürdürülebilir olması için çok çalışan dijital girişimcilik rehberidir.

Partner 27

Üretken Akademi

Stratejik Partner

Ülkemizin teknoloji alanında yetişmiş insan kapasitesini artırmaya yönelik çalışmalar yürüten Üretken Akademi, başarılı teknoloji girişimlerinin hayata geçmesine destek olmayı amaçlıyor.

Partner 28

e-Gönüllü

Stratejik Partner

e-Gönüllü, STK'lar ile gönüllüleri dijital platformda bir araya getirerek sağladığı online gönüllülük sistemi & teknoloji işbirlikleriyle sivil toplum kuruluşlarına destek sağlayan bir sosyal girişimdir.

Partner 29

Circle Up

Stratejik Partner

Circle Up, çağımızın sorunlarına yenilikçi çözümler üreten, meraklı, sorumluluk sahibi, yaratıcı, araştıran ve sorgulayan, risk alan gençler yetiştirmeyi hedefleyen bir programdır.

Partner 30

Teens In Innovation

Stratejik Partner

Liselilerin girişimciliği keşfetmesini sağlayan Teens In Innovation, lise girişimcilik ekosistemini daha kaliteli, verimli ve sürdürülebilir kılmak için çalışmalar yapan bir oluşumdur.

Partner 31

Askıda Eğitim

Stratejik Partner

Askıda Eğitim, 18-35 yaş arasında bulunan 7.940.000 öğrenci ile ülkesine pozitif bir bakış açısı ve değer katacak davranışları geliştirmek üzere harekete geçen bir sosyal inovasyon projesidir.

Partner 32

GamFed

Stratejik Partner

GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu, kâr amacı gütmeyen dünya çapında oyunlaştırma bilgisi ve farkındalığını arttırmayı amaçlayan ve oyunlaştırmayı teşvik eden bir kuruluştur.

Partner 33

Hayal Gücü Merkezi

Stratejik Partner

Hayal Gücü Merkezi, hayal, merak ve beceri toplulukları kurarak, kültürel değişim yaratmak üzere yola çıkmış çocukların ve yetişkinlerin birlikte kurduğu sosyal girişim ve sivil toplum kuruluşudur.

Partner 34

Girişimciye Dönüş

Stratejik Partner

Girişimciye Dönüş, online girişimcilik eğitimleriyle problemi gözlemekten yatırımcı sunumuna kadar tüm girişimcilik adımlarını video ve araçlarla adım adım yaptırarak girişiminizi kurmanızı sağlıyor.

Partner 35

Harekete Geçir

Stratejik Partner

Harekete Geçir, girişimcilik ekosisteminin gelişmesi amacıyla başta teknoloji olmak üzere çeşitli sektörlerdeki tüm paydaş ve aktörleri dijital ortamda bir araya getiren etkinlik platformudur.

Partner 36

Yüzyılın Rotası

Stratejik Partner

Geleceğe birlikte ışık tutalım sloganıyla faaliyet gösteren Yüzyılın Rotası, Türkiye ve Dünya'dan fikir sahibi gençler ile alanında uzman profesyonellerin bir araya geldiği gençlik forumudur.

Partner 37

Earnado

Stratejik Partner

Yeni nesil dijital pazarlama sistemi olan Earnado, algoritmalar ile pazarlama kararları veren ve yapılması gerekenleri online profesyoneller ile gerçekleştiren bir platformdur.

Partner 38

Findaso

Stratejik Partner

Bilim, Teknoloji ve Ar-Ge alanlarında çalışmalar yürüten Findaso, finansal işlemlerin güvenli bir ortamda gerçekleşmesini sağlayan yapay zeka destekli bir dijital platformdur.

Partner 39

INBOX

Stratejik Partner

2011 yılında kurulan INBOX, küçük işletmeler ve organizasyonlar için kullanımı kolay bir e-posta pazarlama ve çoklu mevzuat yönetimi süreçleriyle faaliyetlerine devam ediyor.

Partner 40

Finnovation

Stratejik Partner

Finnovation, Türkiye’nin önde gelen kurumlarına danışmanlık, yazılım çözümleri ve ürün yönetimi konularında nitelikli, değer katan ve sürdürülebilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Partner 41

Partner in Work

Stratejik Partner

Partner in Work, öğrenmeye, değişime ve gelişime açık marka ve işletmelere, sonuç odaklı, sürdürülebilir, verimli ve kârlı bir performans ile değer katan iş çözümleri sunuyor.

Partner 42

PIAPEX

Stratejik Partner

Şirketlerin uluslararası arenada rekabet edebilmesi ve sürdürülebilir ürünler üretebilmesi için hizmet veren PIAPEX, fikir aşamasından itibaren girişimlere destek vermektedir.

Partner 43

4CEO Eğitim ve Danışmanlık

Stratejik Partner

4CEO Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Tic. A.Ş., entelektüel sermayenin doğru yönetilmesi amacıyla kurumsal ve bireysel eğitim, danışmanlık, konferanslar, koçluk ve organizasyonlar düzenlemektedir.

Partner 44

Istanbul Consulting Group

Stratejik Partner

Istanbul Consulting Group, yüksek kaliteli hizmet ilkesine dayanarak proje yönetimi ve finansal kaynaklar alanında Kanada, ABD ve Türkiye'de faaliyet gösteren global bir danışmanlık şirketidir.

Partner 45

IT Governance Turkey

Stratejik Partner

Akademik çalışmalar yürüten, eğitimler veren, webinar etkinlikleri düzenleyen ve gönüllü olarak içerikler üreten IT Governance Turkey, bilgi paylaşımı ile sürekli gelişimi sağlamaktadır.

Partner 46

Cinovasyon Derneği

Stratejik Partner

Adını cin fikirler ve inovasyon kelimesinin birleşiminden alan Cinovasyon, farklı sektörlerde faaliyet gösteren, sektöründe tecrübeli iş insanlarının bir araya gelmesi ile 2019 yılında kurulmuştur.

Partner 47

Uluslararası İnovasyon Derneği

Stratejik Partner

Uluslararası İnovasyon Derneği, kişi ve kurumların elde ettiği yenilikçi deneyim ve birikimleri paylaşmalarını sağlayacak ve işbirliğini geliştirecek bir platform oluşturmak amacıyla kurulmuştur.

Partner 48

CoDNA Danışmanlık Merkezi

Stratejik Partner

CoDNA Kurumsal Danışmanlık Merkezi, kurumlara ve bireylere özel destekleyici hizmetleri, sürdürülebilir ve keyifli bir şekilde sunmak amacıyla 2016 yılında kurulmuştur.

Partner 49

Uygur Danışmanlık

Stratejik Partner

Eğitimlerini interaktif ve yaşanmış vaka çalışmaları ile hayata uyarlayan Uygur Danışmanlık, yapay zekâ ve neuro marketing süreçlerini işletmelere entegre etmektedir.

Partner 50

TUGMAN Consulting

Stratejik Partner

Fijital pazarlama, marka ve reklam çözümleri alanlarında hizmetler veren TUGMAN Consulting, pazarlama, sosyal medya, yönetim ve gelişim konularında eğitimler vermektedir.

Partner 51

Y&G Danışmanlık

Stratejik Partner

Yönetim ve proje danışmanlığı başta olmak üzere kamu kurumları ve özel işletmeler için çözümler sunan Y&G Danışmanlık, birçok alanda hizmet vermektedir.

Partner 52

Patent Effect

Stratejik Partner

Patent Effect, içgörü raporlarıyla birlikte iş zekası sağlayarak yenilikçi şirketlerin, üniversitelerin ve kamu kuruluşlarının patent verisi ile inovasyon stratejileri geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

Partner 53

Kırbıyık Hukuk Bürosu

Stratejik Partner

Girişimcilik, yatırım süreçleri ve ortaklar arası ilişkiler konularında bir çok startupa ve yatırım fonuna danışmanlık hizmetleri veren, ekibinizin bir parçası olarak çalışan danışmanlık ve hukuk bürosudur.

Partner 54

Digital Event Consultation

Stratejik Partner

Kurumsal firmaların güncel staj ve tam zamanlı iş pozisyonlarını, güncel sertifika programlarını, online eğitimleri, şehirdeki kültürel etkinlikleri tek bir platformda toplama amacıyla kurulmuştur.

Partner 55

EMP

Stratejik Partner

Ezberbozan, evrensel ve efektif mühendisler platformu olan EMP, Endüstri Mühendislerini doğrudan ilgilendiren içerikler oluşturmaya özen göstermekte ve basın yayın çalışmaları yapmaktadır.

Partner 56

Univclub

Stratejik Partner

Farklı üniversite kulüplerinin bir araya gelerek etkileşimde bulundukları Univclub, bünyesindeki öğrenci kulüplerinin vizyonları doğrultusunda hareket etmelerini desteklemektedir.

Partner 57

YouNG

Stratejik Partner

Kâr amacı gütmeyen You New Generation, sosyal, zihinsel ve kişisel gelişimi gözeterek, takım ruhu ile gençleri en iyi şekilde yönlendirmek amacıyla çalışmalar yürütmektedir.

Partner 58

Deneyim Atölyesi

Stratejik Partner

Design thinking, yaratıcı drama ve koçluk oyunu metodolojisi ile katılımcıların deneyim paylaşımlarını arttırmayı ve süreç iyileştirmeyi hedefleyen öğrenme deneyimleri tasarlanan sosyal girişimdir.

Partner 59

Girişim Merkezi

Stratejik Partner

Akademik birikimini sektör deneyimleriyle bir araya getiren Girişim Merkezi, işletme sahiplerine, yöneticilerine ve girişimcilere işletme geliştirme çalışmalarında ihtiyaç duydukları hizmetleri vermektedir.

Partner 60

Hackathon Türkiye

Stratejik Partner

Hackathon kültürünü herkese yaymayı amaçlayan Hackathon Türkiye, game jam, hackathon, makeathon, designathon, ideathon ve datathon gibi etkinlikler düzenleyen gönüllü bir topluluktur.

Partner 61

Catalyst International

Stratejik Partner

Yaratıcı iş fikirlerini Kanada’nın önde gelen üniversitelerine sunmak amacıyla kurulan Catalyst International, Ontario Teknik Üniversitesi Teknoloji Merkezi’nin resmi bir ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

Partner 62

Turkish Tech

Stratejik Partner

Turkish Tech, teknolojinin sağlayabileceği olumlu sonuçları hayata geçirmek için profesyonelleri, girişimcileri, şirketleri ve kuruluşları bir araya getiren bir teknoloji topluluğudur.

Partner 63

Social Business Global

Stratejik Partner

Social Business Global, sosyal fayda rekabetinde sürdürülebilirlik esaslarına uygun bir rekabet ortamı oluşturarak markaların kazançlarını sosyal sorunlar için harcamasını amaçlamaktadır.

Partner 64

HedeflerBir

Stratejik Partner

HedeflerBir, sosyal sorumluluk projelerinde özel şirketleri ve sivil toplum kurumlarını bir araya getirerek iş birliklerini güçlendirmeyi amaçlayan yeni nesil bir dayanışma programıdır.

Partner 65

Gelişen Nesil Akademi

Stratejik Partner

Kendini geliştirmek isteyen yetkin, özgür gençlerin gelişim platformu ve markaların çalışan deneyimlerini geliştirmek, dönüştürmek ve tasarlamak üzerine kurulan dijital iletişim ajansıdır.

Partner 66

Bilim Virüsü

Stratejik Partner

Sosyal değişim ve daha iyi bir yaşam hedefiyle çalışan Bilim Virüsü, çocuklara ve gençlere bilimsel düşünce alışkanlığı ve yeni nesil yetkinlikler kazandıran bir öğrenme platformudur.

Partner 67

Hikayesi Girişim

Stratejik Partner

Hikayesi Girişim, kadın girişimcilere güçlü network ağıyla iş bağlantıları kurabilmeleri ve uzmanlarından alanlarına göre danışmanlık alabilmeleri konusunda destek veren bir sosyal girişimdir.

Partner 68

StartupTeknoloji

Stratejik Partner

İçerikleriyle hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılayan hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katan StartupTeknoloji, girişimcilik ve teknoloji odaklı yeni medya girişimidir.

Partner 69

Girişim Haberleri

Stratejik Partner

Girişim Haberleri, sektörün güncel haberlerini ve girişimcilik çerçevesine ait olan her türlü bilgi ve kaynağı özgün konseptler yoluyla takipçilerine sunan dijital bir medya girişimidir.

Partner 70

Google DSC

Stratejik Partner

Google geliştirici teknolojileriyle ilgilenen öğrenciler için çalışmalar yapan Google Developer Student Clubs, lisans veya lisansüstü programlardan öğrencilerin kabul edildiği üniversite topluluğudur.

Partner 71

Bilkent YES

Stratejik Partner

Bilkent Üniversitesi'nin en büyük kariyer topluluğu olan YES, 12 yıllık deneyimiyle girişimcilik ruhunu başta üyeleri olmak üzere tüm Bilkent öğrencilerine kazandırmayı amaçlamaktadır.

Partner 72

ODTÜ GGT

Stratejik Partner

Kurulduğu günden bu yana ODTÜ öğrencisine girişimcilik ruhunu aşılamayı ve girişimciliğin Türk ve Dünya ekonomisi için ne kadar önemli bir kavram olduğu gerçeğini anlatmayı görev edinmiştir.

Partner 73

StartupMEF

Stratejik Partner

MEF Üniversitesi bünyesinde kurulan StartupMEF, girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak isteyen ve girişimci ruha sahip üniversite öğrencilerinden oluşan aktif bir öğrenci topluluğudur.

Partner 74

İTÜ Girişimcilik Kulübü

Stratejik Partner

İTÜ Girişimcilik Kulübü, kurulduğu 2006 yılından bu yana girişimcilik ekosisteminin gelişmesine ve canlanmasına büyük katkı sağlayan Türkiye’nin en önde gelen girişimcilik kulübüdür.

Partner 75

YTÜ Girişimcilik Kulübü

Stratejik Partner

Girişim Haberleri, sektörün güncel haberlerini ve girişimcilik çerçevesine ait olan her türlü bilgi ve kaynağı özgün konseptler yoluyla takipçilerine sunan dijital bir medya girişimidir.