Platforma destek veren stratejik partnerler

Partner 01

TÜRKONFED

Stratejik Partner

Bölgesel ve sektörel iş dünyası temsil örgütlerinin çatı kuruluşu olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu, gönüllülük esasına göre kurulmuş bağımsız bir sivil toplum kuruluşudur.

Partner 02

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı

Stratejik Partner

T.C. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA), Amasya, Çorum, Samsun ve Tokat (TR83) illerinde hizmet veren, bölgesel gelişmeyi hızlandırmak üzere oluşturulmuş kalkınma ajansıdır.

Partner 03

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi

Stratejik Partner

İstanbul Ticaret Odası tarafından yenilikçi iş fikirlerinin ticarileşerek ülkemize katma değer sağlaması amacıyla kurulan BTM, girişimcilere çok yönlü hizmet sunan yeni nesil startup merkezidir.

Partner 04

Fonkolay

Stratejik Partner

Yatırımın en kolay yolu sloganıyla küresel startup ekosistemini hedefleyen paya dayalı kitle fonlama platformu Fonkolay, Borsa İstanbul A.Ş.'ye kote olan bir Ral Yatırım Holding firmasıdır.

Partner 05

Draper Startup House

Stratejik Partner

Draper Startup House, seyahat eden girişimcilerin farklı fikirlere sahip insanlarla bağlantı kurmak için birbirlerine ilham vermek amacıyla bir araya gelebilecekleri bir platformdur.

Partner 06

Turkish Tech

Stratejik Partner

Turkish Tech, teknolojinin sağlayabileceği olumlu sonuçları hayata geçirmek için profesyonelleri, girişimcileri, şirketleri ve kuruluşları bir araya getiren bir teknoloji topluluğudur.

Partner 07

Hello Tomorrow Türkiye

Stratejik Partner

Hello Tomorrow Türkiye, kendi vizyonu çerçevesinde bilimi, teknolojiyi ve girişimciliği bir araya getirerek geleceğe yön verecek çözümler yaratan global bir girişim olarak faaliyet göstermektedir.

Partner 08

StartupCentrum

Stratejik Partner

Güncel ekosistem raporlarını yayınlayan StartupCentrum, girişimleri, yatırımcıları, kuluçka merkezlerini ve girişimcilik ekosistemiyle ilgili yetenekleri bir araya getiren dijital platformdur.

Partner 09

Walther Kranz

Stratejik Partner

Walther Kranz, global ve yerel markaların halkla ilişkiler (PR), pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, influencer iletişimi, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama süreçlerini yönetiyor.

Partner 10

GOSB Teknopark

Stratejik Partner

Ar-Ge şirketlerine yüksek nitelikli ofis alanları ve aynı zamanda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan GOSB Teknopark, farklı disiplinlerde girişimcilik kültürünün gelişmesini sağlıyor.

Partner 11

Blink Teknoloji Transfer Ofisi

Stratejik Partner

2013 yılında GOSB Teknopark bünyesinde kurulan Blink, Ar-Ge faaliyetleri sonucu ortaya çıkan ürünlerin ticarileştirilmesini sağlayan ve tüm süreçleri yöneten bir teknoloji transfer ofisidir.

Partner 12

LHUSTEK

Stratejik Partner

Kapalı ofis, açık ofis, atölye, toplantı salonu ve laboratuvar gibi imkanlarıyla tematik bir kuluçka merkezi hüviyetinde olan LHUSTEK, Türkiye’nin ilk ve tek sağlık ve ilaç temalı teknoloji merkezidir.

Partner 13

eOfis

Stratejik Partner

eOfis, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Gaziantep, Bursa, Konya, Mersin ve Kayseri şubelerinde Sanal Ofis, Paylaşımlı Ofis, Hazır Ofis ve Toplantı Odası kullanımı hizmetleri vermektedir.

Partner 14

Open Up Office

Stratejik Partner

Open Up Office, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında sanal ofis hizmetleri, paylaşımlı ofis, toplantı odası kullanımı ve çağrı merkezi çözümleri ile girişimcilere destek vermektedir.

Partner 15

University4Society

Stratejik Partner

University4Society tasarımcı, yazılımcı ve iş geliştiricileri bir araya getiren, takımların 48 saat içinde toplumsal sorunlara inovatif girişimler üretebilecekleri bir girişimcilik maratonudur.

Partner 16

Diici

Stratejik Partner

Diici, Türk Startup’larımıza ve girişimcilik ekosistemimize sonuna kadar inanan, ekosistemin kalitesinin artması ve sürdürülebilir olması için çok çalışan dijital girişimcilik rehberidir.

Partner 17

Üretken Akademi

Stratejik Partner

Ülkemizin teknoloji alanında yetişmiş insan kapasitesini artırmaya yönelik çalışmalar yürüten Üretken Akademi, başarılı teknoloji girişimlerinin hayata geçmesine destek olmayı amaçlıyor.

Partner 18

Circle Up

Stratejik Partner

Circle Up, çağımızın sorunlarına yenilikçi çözümler üreten, meraklı, sorumluluk sahibi, yaratıcı, araştıran ve sorgulayan, risk alan gençler yetiştirmeyi hedefleyen bir programdır.

Partner 19

e-Gönüllü

Stratejik Partner

e-Gönüllü, STK'lar ile gönüllüleri dijital platformda bir araya getirerek sağladığı online gönüllülük sistemi & teknoloji işbirlikleriyle sivil toplum kuruluşlarına destek sağlayan bir sosyal girişimdir.

Partner 20

Askıda Eğitim

Stratejik Partner

Askıda Eğitim, 18-35 yaş arasında bulunan 7.940.000 öğrenci ile ülkesine pozitif bir bakış açısı ve değer katacak davranışları geliştirmek üzere harekete geçen bir sosyal inovasyon projesidir.

Partner 21

GamFed

Stratejik Partner

GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu, kâr amacı gütmeyen dünya çapında oyunlaştırma bilgisi ve farkındalığını arttırmayı amaçlayan ve oyunlaştırmayı teşvik eden bir kuruluştur.

Partner 22

EKOGİM

Stratejik Partner

Ekolojik Girişimcilik ve İnkübasyon Merkezi, ekoloji, sürdürülebilirlik, verimlilik, sıfır atık, geri dönüşüm, enerji ve yerel kalkınma alanlarında faaliyet gösteren girişimleri desteklemektedir.

Partner 23

TUGMAN Consulting Agency

Stratejik Partner

Fijital pazarlama, marka ve reklam çözümleri alanlarında hizmetler veren TUGMAN Consulting Agency, pazarlama, sosyal medya, yönetim ve gelişim konularında eğitimler vermektedir.

Partner 24

Finnovation

Stratejik Partner

Finnovation, Türkiye’nin önde gelen kurumlarına danışmanlık, yazılım çözümleri ve ürün yönetimi konularında nitelikli, değer katan ve sürdürülebilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Partner 25

PIAPEX

Stratejik Partner

Şirketlerin uluslararası arenada rekabet edebilmesi ve sürdürülebilir ürünler üretebilmesi için hizmet veren PIAPEX, fikir aşamasından itibaren girişimlere destek vermektedir.

Partner 26

Cinovasyon Derneği

Stratejik Partner

Adını cin fikirler ve inovasyon kelimesinin birleşiminden alan Cinovasyon, farklı sektörlerde faaliyet gösteren, sektöründe tecrübeli iş insanlarının bir araya gelmesi ile 2019 yılında kurulmuştur.

Partner 27

Uluslararası İnovasyon Derneği

Stratejik Partner

Uluslararası İnovasyon Derneği, kişi ve kurumların elde ettiği yenilikçi deneyim ve birikimleri paylaşmalarını sağlayacak ve işbirliğini geliştirecek bir platform oluşturmak amacıyla kurulmuştur.

Partner 28

4CEO Eğitim ve Danışmanlık

Stratejik Partner

4CEO Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Tic. A.Ş., entelektüel sermayenin doğru yönetilmesi amacıyla kurumsal ve bireysel eğitim, danışmanlık, konferanslar, koçluk ve organizasyonlar düzenlemektedir.

Partner 29

CoDNA Danışmanlık Merkezi

Stratejik Partner

CoDNA Kurumsal Danışmanlık Merkezi, kurumlara ve bireylere özel destekleyici hizmetleri, sürdürülebilir ve keyifli bir şekilde sunmak amacıyla 2016 yılında kurulmuştur.

Partner 30

Y&G Danışmanlık

Stratejik Partner

Yönetim ve proje danışmanlığı başta olmak üzere kamu kurumları ve özel işletmeler için çözümler sunan Y&G Danışmanlık, birçok alanda hizmet vermektedir.

Partner 31

YouNG

Stratejik Partner

Kâr amacı gütmeyen You New Generation, sosyal, zihinsel ve kişisel gelişimi gözeterek, takım ruhu ile gençleri en iyi şekilde yönlendirmek amacıyla çalışmalar yürütmektedir.

Partner 32

Findaso

Stratejik Partner

Bilim, Teknoloji ve Ar-Ge alanlarında çalışmalar yürüten Findaso, finansal işlemlerin güvenli bir ortamda gerçekleşmesini sağlayan yapay zeka destekli bir dijital platformdur.

Partner 33

Earnado

Stratejik Partner

Yeni nesil dijital pazarlama sistemi olan Earnado, algoritmalar ile pazarlama kararları veren ve yapılması gerekenleri online profesyoneller ile gerçekleştiren bir platformdur.

Partner 34

Patent Effect

Stratejik Partner

Patent Effect, içgörü raporlarıyla birlikte iş zekası sağlayarak yenilikçi şirketlerin, üniversitelerin ve kamu kuruluşlarının Ar-Ge ve inovasyon stratejilerini şekillendirmelerine yardımcı olmaktadır.

Partner 35

Hedef Tutulması

Stratejik Partner

2004 yılında profesyonel iş hayatına birlikte başlamış olan Uğur Durak ve Cem Kurt tarafından kurulan Hedef Tutulması, içerik tasarlayan ve uygulayan eğitim, danışmanlık ve mentorluk şirketidir.

Partner 36

Hackathon Türkiye

Stratejik Partner

Hackathon kültürünü herkese yaymayı amaçlayan Hackathon Türkiye, game jam, hackathon, makeathon, designathon, ideathon ve datathon gibi etkinlikler düzenleyen gönüllü bir topluluktur.

Partner 37

EMP

Stratejik Partner

Ezberbozan, evrensel ve efektif mühendisler platformu olan EMP, Endüstri Mühendislerini doğrudan ilgilendiren içerikler oluşturmaya özen göstermekte ve basın yayın çalışmaları yapmaktadır.

Partner 38

Kırbıyık Hukuk Bürosu

Stratejik Partner

Girişimcilik, yatırım süreçleri ve ortaklar arası ilişkiler konularında bir çok startupa ve yatırım fonuna danışmanlık hizmetleri veren, ekibinizin bir parçası olarak çalışan danışmanlık ve hukuk bürosudur.

Partner 39

Uygur Danışmanlık

Stratejik Partner

Eğitimlerini interaktif ve yaşanmış vaka çalışmaları ile hayata uyarlayan Uygur Danışmanlık, yapay zekâ ve neuro marketing süreçlerini işletmelere entegre etmektedir.

Partner 40

IT Governance Turkey

Stratejik Partner

Akademik çalışmalar yürüten, eğitimler veren, webinar etkinlikleri düzenleyen ve gönüllü olarak içerikler üreten IT Governance Turkey, bilgi paylaşımı ile sürekli gelişimi sağlamaktadır.

Partner 41

Univclub

Stratejik Partner

Farklı üniversite kulüplerinin bir araya gelerek etkileşimde bulundukları Univclub, bünyesindeki öğrenci kulüplerinin vizyonları doğrultusunda hareket etmelerini desteklemektedir.

Partner 42

American LIFE

Stratejik Partner

American Life, İngilizce eğitimi sektörünün yenilikçi kuruluşudur. 2007 yılında kurulmuş ve kısa zamanda ülkemizde dil eğitimi sektörünün öncü kurumu haline gelmiştir.

Partner 43

INBOX

Stratejik Partner

2011 yılında kurulan INBOX, küçük işletmeler ve organizasyonlar için kullanımı kolay bir e-posta pazarlama ve çoklu mevzuat yönetimi süreçleriyle faaliyetlerine devam ediyor.

Partner 44

Hikayesi Girişim

Stratejik Partner

Hikayesi Girişim, kadın girişimcilere güçlü network ağıyla iş bağlantıları kurabilmeleri ve uzmanlarından alanlarına göre danışmanlık alabilmeleri konusunda destek veren bir sosyal girişimdir.

Partner 45

Partner in Work

Stratejik Partner

Start-up ve KOBİ'lere uçtan uça çözüm partneri olan Partner in Work, danışmanlık, mentorluk, koçluk ve eğitimin harmanlandığı holistik bir hizmet modeli ile değer üretmektedir.

Partner 46

Deneyim Atölyesi

Stratejik Partner

Design thinking, yaratıcı drama ve koçluk oyunu metodolojisi ile katılımcıların deneyim paylaşımlarını arttırmayı ve süreç iyileştirmeyi hedefleyen öğrenme deneyimleri tasarlanan sosyal girişimdir.

Partner 47

Hayal Gücü Merkezi

Stratejik Partner

Hayal Gücü Merkezi, hayal, merak ve beceri toplulukları kurarak, kültürel değişim yaratmak üzere yola çıkmış çocukların ve yetişkinlerin birlikte kurduğu sosyal girişim ve sivil toplum kuruluşudur.

Partner 48

Digital Event Consultation

Stratejik Partner

Kurumsal firmaların güncel staj ve tam zamanlı iş pozisyonlarını, güncel sertifika programlarını, online eğitimleri, şehirdeki kültürel etkinlikleri tek bir platformda toplama amacıyla kurulmuştur.

Partner 49

Teens In Innovation

Stratejik Partner

Liselilerin girişimciliği keşfetmesini sağlayan Teens In Innovation, lise girişimcilik ekosistemini daha kaliteli, verimli ve sürdürülebilir kılmak için çalışmalar yapan bir oluşumdur.

Partner 50

Gelişen Nesil Akademi

Stratejik Partner

Kendini geliştirmek isteyen yetkin, özgür gençlerin gelişim platformu ve markaların çalışan deneyimlerini geliştirmek, dönüştürmek ve tasarlamak üzerine kurulan dijital iletişim ajansıdır.

Partner 51

TİİBÖT

Stratejik Partner

Türkiye genelinde üniversite öğrencileri için ortak bir çalışma alanı oluşturmak ve gelişimini sağlamak amacıyla kurulan TİİBÖT, hemen hemen her alanda eşsiz organizasyonlar üretmektedir.

Partner 52

HedeflerBir

Stratejik Partner

HedeflerBir, kurumsal sosyal sorumluluk desteği vererek sivil toplum ve özel sektör iş birliğini güçlendirmeyi amaçlayan yeni nesil bir dayanışma programıdır.

Partner 53

StartupTeknoloji

Stratejik Partner

İçerikleriyle hem tüketicinin hızlı bilgi alma ihtiyacını karşılayan hem de orijinal içerik formatlarıyla ekosisteme değer katan StartupTeknoloji, girişimcilik ve teknoloji odaklı yeni medya girişimidir.

Partner 54

Girişim Haberleri

Stratejik Partner

Girişim Haberleri, sektörün güncel haberlerini ve girişimcilik çerçevesine ait olan her türlü bilgi ve kaynağı özgün konseptler yoluyla takipçilerine sunan dijital bir medya girişimidir.

Partner 55

ODTÜ GGT

Stratejik Partner

Kurulduğu günden bu yana ODTÜ öğrencisine girişimcilik ruhunu aşılamayı ve girişimciliğin Türk ve Dünya ekonomisi için ne kadar önemli bir kavram olduğu gerçeğini anlatmayı görev edinmiştir.