Düşüncelerinizi harekete geçirin

Hemen hemen her konuda kendi deneyimlerinizi ve bakış açılarınızı paylaşın. Ayrıca sizler gibi binlerce geleceğini hayal eden tutkulu insanların yazdıklarını keşfedin.

Duygusal Banka Hesabı’na Yatırım Yapmak

Parasal bir banka hesabının ne demek olduğunu hepimiz gayet iyi biliyoruz. Zaman zaman yatırım yapar ve birikim oluştururuz. İhtiyacımız olduğunda da, hesabımızdan para çekebiliriz. Duygusal banka hesabımızda, benzer bir şekilde böyle çalışır.
Devamını oku

Her Şeyin Teorisi

Yıldızlar ve gezegenlerden, galaksilere kadar her şeyin teorisine cevap ararken, doğanın kanunlarına doğru bir yolculuğa çıkacağız. Bu asırlık gizemin yanıtı orada yatıyor. Evren nasıl oluştu? Şimdi gelin, hep birlikte her şeyin teorisine daha yakından bakalım.
Devamını oku

Evrenin ve Yaşamın Sırları

Evren neden kurallar ve kanunlar tarafından yönetiliyor? Neden kaos yerine bir düzene uyuyor? Bu soruların cevabı, bizi sırların en derinine götürüyor. Her şeyin kalbine. Şimdi gelin, hep birlikte evrenin anahtarına daha yakından bakalım.
Devamını oku

Hayatın Anlamı

Hayatın anlamı var mı? Var oluşumuzun bir sebebi var mı? Bu sorunun cevabını aramak, bizi yaşıyor olmanın ne demek olduğu ile yüzleştiriyor. Düşünmek, yaşamak, gerçekliğin sınırlarına kadar. Şimdi gelin, hep birlikte hayatın anlamına daha yakından bakalım.
Devamını oku

Kuantum Fiziği ve Sicim Teorisi Üzerine

Ben evreni dolaşmak ve olağanüstü bir hikaye anlatmak için özgürüm. Şimdiye dek olan biten her şeyin öyküsü. Kozmosun başladığı andan, dünyamızın ve içindeki her şeyin ortaya çıkışına, uzak geleceğe ve evrenin sonuna dek. Bütün uzay ve zamanı içeren bir yolculuk. Benimle bu yolculuğa çıkmak ister misiniz?
Devamını oku