Platforma destek veren eğitmenler

Trainer 01

Sinan Bayraktar

Ekonomist ve Yazar

Sinan Bayraktar, 2011 yılından bu yana Okan Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi ve Müdür Yardımcısı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Trainer 02

Okan Dedeoğlu

Seri Girişimci

E-dönüşümcü, danışman, eğitmen, program sunucusu, konuşmacı, reklamcı ve hikâye anlatıcısı olan Okan Dedeoğlu, Dedeoğlu grup şirketlerinin kurucusudur.

Trainer 03

Hakan Acar

Yalın Dönüşüm Koordinatörü

2005 yılında Uzel Otomotiv Sistemleri A.Ş’de çalışan Acar, Friterm şirketinde Yalın Dönüşüm Koordinatörü olarak kariyerine devam ediyor.

Trainer 04

Ömürden Sezgin

Marka Mühendisi

Kendini Marka Mühendisi olarak tanımlayan Sezgin, Türkiye’den güçlü markalar yaratmak adına danışmanlık yapmaktadır.

Trainer 05

Alper Gerçek

Dijital Dönüşüm Danışmanı

Alper Gerçek, 2018 yılında FA Academy’nin profesyonel koçluk eğitimini tamamlayarak ICF onaylı sertifikasını almıştır.

Trainer 06

Yusuf Karancı

Yazılım Danışmanı

2019 yılında Finnovation Yazılım Çözümleri şirketinin kurucu ortağı olan Karancı, halen bu şirket çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Trainer 07

Bora Kurum

Dijital Medya Eğitmeni

Bahçeşehir Üniversitesi MBA eğitimini tamamlayan Kurum, Bilgi Üniversitesi İletişim Bilimleri bölümünde doktor adayı olarak akademik hayatını sürdürüyor.

Trainer 08

Harun Taşçı

Büyüme Pazarlama ve Liderlik Koçu

18 yıl Kanada ve Amerikan şirketlerinde tecrübe kazandıktan sonra Growth Target markası altında global pazarlama yönetimi ve danışmanı olarak çalışmaya başladı.

Trainer 09

Serkan Acar

Satış Eğitmeni

Motivasyon, müşteri memnuniyeti, etkili iletişim ve satış alanlarında eğitimler veren Acar, kendi eğitim ve danışmanlık şirketinde çalışmalarına devam ediyor.

Trainer 10

Onur Tuğman

Markachef

Pazarlama, markalaşma, strateji, medya ve liderlik alanlarında eğitimler veren Onur Tuğman, TUGMAN Brand and Marketing Consulting Agency kurucusudur.

Trainer 11

Hakan Okay

Öğretim Görevlisi, Yazar ve Eğitmen

Marka stratejisi geliştirme, iş planı, pazarlama ve satış stratejisi uzmanı olan Hakan Okay, 4CEO Eğitim ve Danışmanlık Tic. A.Ş. kurucusudur.

Trainer 12

Ahmet Cezmi Göbüt

Seri Girişimci ve Yazar

Yönetim danışmanı, eğitmen, seri girişimci, yazar ve konuşmacı olarak çalışmalar yürüten Ahmet Cezmi Göbüt, Valorem Team kurucu ortağıdır.

transferi 13

Sedat Ateş

E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital dünya ve yapay zeka alanlarında eğitim veren, kendini hayat boyu öğrenmenin öğrencisi olarak tanımlayan Sedat Ateş, TEDx konuşmacısıdır.

Trainer 14

İlker Yasin Yiğit

Fikir Koçu ve Eğitmen

Yönetim danışmanı, toplum konuşmacısı, eğitim, kriz ve yaşam koçu olan Yiğit, FİKİR KOÇU Education Coaching & Management Consulting kurucusudur.

Trainer 15

Ercan Altuğ Yılmaz

Oyunlaştırma Ustası

Uluslararası oyunlaştırma açılış konuşmacısı ve Türkiye'nin oyunlaştırma lideri olan Yılmaz, Gamfed Türkiye'de faaliyetlerine devam etmektedir.

Trainer 16

Ahmet Çubukçu

Kurumsal İnovasyon Danışmanı

İnovasyon yönetimi, proje yönetimi ve stratejik planlama konularında eğitimler veren Ahmet Çubukçu, akademisyen olarak kariyerine devam ediyor.

Trainer 17

Fulya Şenbağcı Özer

Nörosürdürülebilirlik Uzmanı

Akademik olarak sürdürülebilirlik, algı yönetimi, kitlesel hareketler, etik vb. sosyal konuları nörobilim teknikleriyle açıklamaya çalışmaktadır.

Trainer 18

Erdem Karagöz

Kitle Konuşmacısı ve Yazar

Askıda Eğitim platformunun kurucusu olan Erdem Karagöz, en çok satanlar listesinde yer alan Türk İşi İkna kitabı başta olmak üzere 5 kitabın yazarıdır.

Trainer 19

Cemil Demirbakan

Müzisyen ve Girişimci

Birçok solo albüme imza atmış, Yüksek Sadakat grubundan da bildiğimiz Cemil Demirbakan, Endüstri Mühendisi olarak uzun yıllar kurumsal yöneticilik yapmıştır.

Trainer 20

Aslı Moral Ergin

İş Geliştirme Uzmanı

Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Ergin, Stratejik Destek Ofisi'nin kurucusudur.

Trainer 21

Şehnaz Dereli

Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitmeni

Yüksek lisans eğitimini İşletme Yönetimi alanında tamamlayan Dereli, İzgören Akademi'nin Karadeniz Bölge Müdürü olarak kariyerine devam ediyor.

Trainer 22

Burcu Yiğit

Eğitmen ve Danışman

İşletme alanında doktora eğitimini tamamlayan Yiğit, iş yaşamında davranış ve kişisel gelişim alanlarında bireylere ve kurumlara eğitim vermektedir.

Trainer 23

Uğur Durak

Eğitmen ve Yazar

Hedef Tutulması şirketinin kurucusu olan girişimci, yazar, bilirkişi ve eğitmen Uğur Durak, ICF onaylı profesyonel koç olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Trainer 24

Mustafa Çakır

Patent Vekili

Fikri mülkiyet yönetimi, teknoloji transferi ve iş geliştirme alanlarında deneyimli olan Mustafa Çakır, PatentEffect kurucu ortağı olarak kariyerine devam etmektedir.

Trainer 25

Çiğdem Sezer

Mentor, Koç ve Eğitmen

Girişimcilere, mentorluk, profesyonel koçluk ve danışmanlık desteği veren Sezer, girişimcilik yolculuğuna Çiğdem Sezer Akademi altında devam ediyor.

Trainer 26

Ümit Dardeh

Değişim Mühendisi

TÜBİTAK 2209B sanayi danışmanlığı yapan Ümit Dardeh, enerji sektörünün ardından kariyerine otomotiv sektöründe Ar-Ge Mühendisi olarak devam ediyor.

Trainer 27

Serkan Uygur

Pazarlama ve Satış Analiz Danışmanı

Maltepe Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans derecesine sahip olan Uygur, 2004 yılından beri pazarlama ve satış mesleğini icra etmektedir.

Trainer 28

Reşat Bağcıoğlu

Dış Ticaret Eğitmeni

Emekli bankacı Reşat Bağcıoğlu, 2007 yılından beri dış işlemler, krediler ve Türk Eximbank eğitimleri vermekle birlikte bu alanda danışmanlık yapmaktadır.

Trainer 29

Hande Altun

Koç, Eğitmen ve Danışman

Kurumsal iş hayatından sonra Partner in Work’ü kuran Altun, yönetim danışmanı, girişimci mentoru, eğitmen ve yönetici koçu olup işletme doktorası yapmaktadır.

Trainer 30

Işıl Çetinkaya

Çeviklik Koçu, Mentor ve Eğitmen

Dış ticaret ve koçluk alanında girişimleri devam eden Işıl Çetinkaya, girişimcilere Tasarım Odaklı Düşünme ve Duygusal Zeka konularında hizmet vermektedir.