Alanında uzman eğitmenlerimizle öğrenme deneyiminizi kişiselleştirin

Trainer 01

Sinan Bayraktar

Ekonomist ve Yazar

Çin Ticaret Derneği kurucu üyeleri arasında yer alan Bayraktar, ASEAN ve RECEPT bölgesinde ticari yaşama ilişkin çalışmalarına devam etmektedir.

Trainer 02

Emrah Kozan

Design Thinking Turkey Kurucusu

Piksel Akademi bünyesinde eğitim çalışmalarına devam eden Emrah Kozan, alanındaki ilk Türkçe kaynak olan Tasarım Odaklı Düşünce kitabının da yazarıdır.

Trainer 03

Reşat Bağcıoğlu

Dış Ticaret Eğitmeni

Emekli bankacı Reşat Bağcıoğlu, 2007 yılından beri dış işlemler, krediler ve Türk Eximbank eğitimleri vermekle birlikte bu alanda danışmanlık yapmaktadır.

Trainer 04

Ömürden Sezgin

Marka Mühendisi

Kendini Marka Mühendisi olarak tanımlayan Sezgin, kurucusu olduğu Ancreva bünyesinde güçlü markalar yaratmak için çalışmalar yapmaktadır.

Trainer 05

Alper Gerçek

Dijital Dönüşüm Danışmanı

ICF sertifikalı profesyonel koç olarak çalışmalar yapan Alper Gerçek, kariyerine Sabancı Üniversitesi'nde Stratejik Danışman olarak devam ediyor.

Trainer 06

Hakan Acar

Yalın Dönüşüm Koordinatörü

Farklı endüstri ve kültürlerde üst düzey yönetici olarak rol alan Acar, kariyerine KOSGEB bünyesinde Yalın Dönüşüm Danışmanı olarak devam ediyor.

Trainer 07

Onur Tuğman

Markachef

Pazarlama, markalaşma, strateji, medya ve liderlik alanlarında eğitimler veren Onur Tuğman, TUGMAN Brand and Marketing Consulting Agency kurucusudur.

Trainer 08

Harun Taşçı

A Sustainable World Kurucusu

18 yıl Kanada ve Amerikan şirketlerinde tecrübe kazandıktan sonra Growth Target markası altında global pazarlama yönetimi ve danışmanı olarak çalışmaya başladı.

Trainer 09

Serkan Acar

Satış Eğitmeni

Motivasyon, müşteri memnuniyeti, etkili iletişim ve satış alanlarında eğitimler veren Acar, kendi eğitim ve danışmanlık şirketinde çalışmalarına devam ediyor.

Trainer 10

Ahmet Cezmi Göbüt

Seri Girişimci ve Yazar

Yönetim danışmanı, eğitmen, seri girişimci, yazar ve konuşmacı olarak farklı çalışmalar yapan Ahmet Cezmi Göbüt, Valorem Team kurucu ortağıdır.

Trainer 11

Hakan Okay

Öğretim Görevlisi, Yazar ve Eğitmen

Marka stratejisi, pazarlama ve satış gibi konularda farklı çalışmalar yapan Hakan Okay, 4CEO Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucu ortağıdır.

transferi 12

Sedat Ateş

ShopiVerse Satış Direktörü

Dijital dünya ve yapay zeka alanlarında kendini hayat boyu öğrenmenin öğrencisi olarak tanımlayan Sedat Ateş, TEDx ve WORLDEF konuşmacısıdır.

Trainer 13

Bora Kurum

Dijital Medya Eğitmeni

Bahçeşehir Üniversitesi MBA eğitimini tamamlayan Kurum, Bilgi Üniversitesi İletişim Bilimleri bölümünde doktor adayı olarak akademik hayatını sürdürüyor.

Trainer 14

İlker Yasin Yiğit

Fikir Koçu Genel Koordinatörü

Yazar, mentor ve yönetim danışmanı olarak çeşitli hizmetler sunan İlker Yasin Yiğit, Valiant Danışmanlık şirketinde YK Başkanı olarak kariyerine devam ediyor.

Trainer 15

Ercan Altuğ Yılmaz

Gamification Decards Kurucusu

Uluslararası oyunlaştırma açılış konuşmacısı ve Türkiye'nin oyunlaştırma lideri olan Yılmaz, Gamfed Türkiye'de faaliyetlerine devam etmektedir.

Trainer 16

Ahmet Çubukçu

İnovasyon & Strateji Danışmanı

İnovasyon yönetimi, proje yönetimi ve stratejik planlama konularında eğitimler veren Ahmet Çubukçu, akademisyen olarak kariyerine devam ediyor.

Trainer 17

Fulya Şenbağcı Özer

Nörosürdürülebilirlik Uzmanı

Akademik olarak sürdürülebilirlik, algı yönetimi, kitlesel hareketler, etik vb. sosyal konuları nörobilim teknikleriyle açıklamaya çalışmaktadır.

Trainer 18

Erdem Karagöz

Kitle Konuşmacısı ve Yazar

Askıda Eğitim platformunun kurucusu olan Erdem Karagöz, en çok satanlar listesinde yer alan Türk İşi İkna kitabı başta olmak üzere 5 kitabın yazarıdır.

Trainer 19

Cemil Demirbakan

Cesur Dünya Kurucusu

Birçok solo albüme imza atmış, Yüksek Sadakat grubundan da bildiğimiz Cemil Demirbakan, Endüstri Mühendisi olarak uzun yıllar kurumsal yöneticilik yapmıştır.

Trainer 20

Aslı Moral Ergin

İş Geliştirme Uzmanı

Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Ergin, Stratejik Destek Ofisi'nin kurucusudur.

Trainer 21

Şehnaz Dereli

Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitmeni

Yüksek lisans eğitimini İşletme Yönetimi alanında tamamlayan Dereli, İzgören Akademi'nin Karadeniz Bölge Müdürü olarak kariyerine devam ediyor.

Trainer 22

Burcu Yiğit

Eğitmen ve Danışman

İşletme alanında doktora eğitimini tamamlayan Yiğit, iş yaşamında davranış ve kişisel gelişim alanlarında bireylere ve kurumlara eğitim vermektedir.

Trainer 23

Gökhan Uğurlu

Optimist Consulting CEO'su

Müşteri deneyimi ve süreç Yönetimi alanında 27 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip olan Uğurlu, Samsung dünyasında en iyi hizmet ve en iyi deneyim ödüllerini aldı.

Trainer 24

Yusuf Karancı

RisCode Kurucusu

2019 yılında Finnovation Yazılım Çözümleri şirketinin kurucu ortağı olan Karancı, halen bu şirket çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Trainer 25

Çiğdem Sezer

Mentor, Koç ve Eğitmen

Girişimcilere, mentorluk, profesyonel koçluk ve danışmanlık desteği veren Sezer, girişimcilik yolculuğuna Çiğdem Sezer Akademi altında devam ediyor.

Trainer 26

Ümit Dardeh

İnovasyon Elçisi

TÜBİTAK 2209B sanayi danışmanlığı yapan Ümit Dardeh, enerji sektörünün ardından kariyerine otomotiv sektöründe Ar-Ge Mühendisi olarak devam ediyor.

Trainer 27

Serkan Uygur

Pazarlama ve Satış Analiz Danışmanı

Maltepe Üniversitesi Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans derecesine sahip olan Uygur, 2004 yılından beri pazarlama ve satış alanında çalışmalar yapmaktadır.

Trainer 28

Mustafa Çakır

Patent Değerleme Danışmanı

Fikri mülkiyet yönetimi, teknoloji transferi ve iş geliştirme alanlarında deneyimli olan Mustafa Çakır, PatentEffect kurucu ortağı olarak kariyerine devam etmektedir.

Trainer 29

Hande Altun

Girişimci ve İş Geliştirme Mentoru

Seviye 6 KOBİ Danışmanı ve Girişimci Mentoru olan Hande Altun, kurucusu olduğu Partner in Work danışmanlık şirketinde kariyerine devam ediyor.

Trainer 30

Işıl Çetinkaya

Y? Coaching Kurucusu

Dış ticaret ve koçluk alanında girişimleri devam eden Işıl Çetinkaya, girişimcilere Tasarım Odaklı Düşünme ve Duygusal Zeka konularında hizmet vermektedir.

Trainer 31

Savaş Gümüş

Efor Patent Kurucu Ortağı

Fikri mülkiyet haklarının tescili ve hukuki olarak korunması konularında uzun yıllardır danışmanlık hizmetleri veren Savaş Gümüş, patent ve marka vekilidir.

Trainer 32

Okan Dedeoğlu

Yeni Gelecek Medya CEO'su

E-dönüşümcü, danışman, eğitmen, program sunucusu, konuşmacı, reklamcı ve hikâye anlatıcısı olan Okan Dedeoğlu, Dedeoğlu grup şirketlerinin kurucusudur.

Trainer 33

Ahmet Mete Kocamaz

İstanbul TTO Patent Uzmanı

Fikri sınai hakların ticarileştirilmesine yönelik olarak faaliyetler gösteren Ahmet Mete Kocamaz, İstanbul TTO bünyesinde Patent Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Trainer 34

Yeliz Ceyran

Yönetim & Gelişim Çözüm Ortağı

Davranış bilimleri uzmanlığı, satış koçluğu, yönetici koçluğu ve siyaset koçluğu gibi alanlarda çalışmalar yapan Yeliz Ceyran, Vizyon Kariyer Akademi'nin kurucusudur.

Trainer 35

Özgür Saygı

CFO Finansal Hizmetler Kurucu Ortağı

FOYDER YK ve TED Denetim Kurulu üyesi olan Özgür Saygı, Başkent Üniversitesi eğitim merkezlerinde ileri düzey teknik finans eğitimleri vermektedir.

Trainer 36

Osman Fatih Cengiz

Marka İletişimi Profesyoneli

Empati odaklı iletişim, kişisel marka, dijital algı yönetimi ve stratejik marka iletişimi gibi konularda eğitimler veren Cengiz, İletişimin Kadarsın kitabının yazarıdır.