Profesyonel mentorlarımızla büyüme hedeflerinizi gerçekleştirin

Mentor 01

Mehmet Yiğit

TRAngels Melek Yatırımcı Ağı Üyesi

İTÜ Çekirdek mentoru olan Mehmet Yiğit, telekomünikasyon, kamu sektörleri, akıllı şehirler, IoT uygulamaları ve akıllı ulaşım sistemleri alanlarında çalışmalar yapıyor.

Mentor 02

Kübra Orakçıoğlu Kazan

Girişimci

Damat, Tween ve D'S şirketlerinin YK Üyesi olan Kazan, ayrıca kurucusu olduğu K'S Company'de şirketlere markalaşma ve pazarlama danışmanlığı vermektedir.

Mentor 03

Harun Kazan

BAFF Yapım Kurucusu

Seslendirme ve kısa film alanlarında çalışmalar yürüten Kazan, BAFF Yapım şirketinde İcra Kurulu Başkanı olarak kariyerine devam etmektedir.

Mentor 04

Bülent Kavaklı

TÜMMİAD Kurucusu

Yenilikçi fikirler ve teknoloji düşkünü bir girişimci olarak çalışmalar yapan Kavaklı, girişimcilik ekosistemindeki bir çok önemli kurum ile ortak projeler yürütmektedir.

Mentor 05

Mevlüt Gürbüz

Samsun Teknopark Genel Müdürü

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nde Doç. Dr. olan Mevlüt Gürbüz, Mertech İleri Teknoloji Malzemeleri A.Ş.'nin kurucusudur.

Mentor 06

Nesrin Fırat

G100 Türkiye Ülke Başkanı

Bi'Dünya İçerik platformunun kurucusu olan Fırat, iş geliştirme, süreç yönetim danışmanlığı, kariyer mentorluğu ve süreç yönetimi gibi alanlarda hizmetler veriyor.

Mentor 07

Mete Yurtsever

Değer Yaratma Kolaylaştırıcısı

Innolabz kurucusu olan Mete Yurtsever, ekipleri daha yaratıcı, yapıcı ve işbirliği içinde çalışabilmeleri için eğitiyor, uygun bir ortam yaratıyor ve yönlendiriyor.

Mentor 08

Hazal Alagöz

PCC Yönetici Koçu

TÜBİTAK MentorSEA ve Proline Bilişim bünyesinde Startup Mentoru olarak başladığı mentorluk yolculuğuna TÜGİM çatısı altında devam etmektedir.

Mentor 09

Huzeyfe Maralceylan

NEOHUB Ekosistem Kaşifi

Akvaryumdan denize, denizden okyanusa açılmak isteyen girişimlere birçok alanda destek olan Maralceylan, kariyerine NEOHUB çatısında devam ediyor.

Mentor 10

Ayşegül Gözaydın

Proje Yöneticisi

Birçok sivil toplum kuruluşunda ve öğrenci kulüplerinde çalışmalarda bulunmuş Gözaydın, Y&G Danışmanlık şirketinin kurucu ortağıdır.

Mentor 11

Hüseyin Ali Yücel

Yönetim Danışmanı

Yönetim danışmanlığı, satış, pazarlama, siyasal iletişim ve tarih gibi alanlarla ilgilenen Yücel, Y&G Danışmanlık şirketinin yönetici ortağıdır.

Mentor 12

Nurgül Tosun

Patrion Kurucusu

Organizasyon ve dijital pazarlama alanlarında çalışmalar yapan Nurgül Tosun, ileri teknoloji sistemleri alanında faaliyet gösteren Patrion'un kurucusudur.

Mentor 13

Buğra Kartal

NFT Danışmanı

Gamfed Türkiye mentoru olarak çalışmalarına devam eden Buğra Kartal, NFT Marketplace alanında faaliyet gösteren OverDoze'un kurucusudur.

Mentor 14

Yeşim Ceylan

Traicky Kurucu Ortağı

Yeşim Ceylan, ömür boyu öğrenen ve öğrencilerine de bunu aşılamaya çalışan bir öğretmen olma yolunda gönüllü eğitim faaliyetleri sürdürmektedir.

Mentor 15

Mert Sugür

Traicky Kurucu Ortağı

Metalurji ve Malzeme Mühendisi olarak Traicky girişiminin kurucusu olan Mert Sugür, Türkiye Girişimcilik Vakfı fellow üyesi ve Gamfed Türkiye mentorudur.

Mentor 16

Selen Tuba Özdemir

Boly Kurucu Ortağı

Insider çatısı altında Ürün Yönetimi Stajyeri olarak çalışmalar yapan Selen Tuba Özdemir, aynı zamanda basketbolun yeni hali Boly'nin kurucu ortağıdır.

Mentor 17

Mahmut Faruk Şahin

Dijital Medya Uzmanı

Yeni Ekonomi Derneği şirketinde Dijital Medya Uzmanı ve İş Analisti olan Mahmut Faruk Şahin, Gamfed Türkiye mentoru olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 18

Bertilda Hüsna Meriç

Oyunlaştırma Uzmanı

GamFed Türkiye'de Pazarlama ve Oyunlaştırma Uzmanı olan Hüsna Meriç, kariyerine Türk Telekom çatısı altında içerik üreticisi olarak devam ediyor.

Mentor 19

Arzu Kupsar

Oyun Eğitmeni

Argemon şirketinde Eğitim Danışmanı olan Kupsar, çeşitli alanlarda atölye ve eğitimler düzenleyerek öğrenci, kurum ve kuruluşlara gerekli desteği sağlamaktadır.

Mentor 20

Murat İlgar

Exitcom Recycling Kurucusu

Türkiye ve Almanya'da entegre elektronik atık geri dönüşümü ve çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren Exitcom Recycling şirketinin kurucusudur.

Mentor 21

Esra Eken Torunoğlu

İş Geliştirme Mentoru

Türkiye ve Almanya'da entegre elektronik atık geri dönüşümü ve çevre hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren Exitcom şirketinin Genel Müdür Yardımcısı'dır.

Mentor 22

Kadir Kuğu

PIAPEX Kurucusu

PIAPEX şirketinin kurucusu olan Kadir Kuğu, işletmelerin uluslararası arenada rekabet edebilen ürünler geliştirmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Mentor 23

Hakan Maden

İnsan Kaynakları Profesyoneli

Oyak İnşaat şirketinde İnsan Kaynakları Uzmanı olan Hakan Maden, Mentor A gibi yenilikçi çözümler ile çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 24

Adnan Karaer

Karaer Danışmanlık Kurucusu

Optic Measure şirketinde Genel Müdür olan Karaer, yönetim danışmanlığı alanında çalışmalar yapan Karaer Danışmanlık firmasının kurucusudur.

Mentor 25

Tolgahan Acar

Mobil Takıtak Kurucusu

Yeditepe Üniversitesi'nde İş Analizi ve Test Birimi Yöneticisi olan Tolgahan Acar, dijital altın gönderim platformu Mobil Takıtak girişiminin kurucusudur.

Mentor 26

Sedat Uygun

American LIFE Kurucu Ortağı

American LIFE Samsun Kurucu Ortağı olan Sedat Uygun, aktif girişimlerinin yanı sıra girişimcilere verdiği destekler ile çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 27

Oğuz Özköroğlu

Uluslararası İnovasyon Derneği Üyesi

Grafit Tasarım Tanıtım şirketinin kurucusu olan Özköroğlu, endüstriyel fotoğrafçılık, tasarım ve görselleştirme gibi alanlarda farklı çalışmalar yürütmektedir.

Mentor 28

Elif Muratoğlu

Etkileşim Sorumlusu

Yüksek lisans derecesini ODTÜ Kentsel Politika Planlaması ve Yerel Yönetimler Bölümü’nden alan Muratoğlu, kariyerine İstasyonTEDÜ ekibinde devam ediyor.

Mentor 29

Erhan Altıparmak

Satış ve Pazarlama Uzmanı

La Lorraine Bakery Group NV Karsan şirketinde Hesap Uzmanı olan Altıparmak, Uluslararası İnovasyon Derneği'nde çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 30

Turan Güngör

KOBİ Danışmanı

Satış ve pazarlama alanlarında çalışmalar yapan Güngör, KOBİDEM Danışmanlık Eğitim Merkezi'nde KOBİ Danışmanı olarak kariyerine devam ediyor.

Mentor 31

Cavit Çakar

Cinovasyon Derneği Başkanı

Samsun Teknopark Kurucu Genel Müdürlüğü görevi sonrasında kendi danışmanlık şirketini kuran Cavit Çakar, evli ve iki çocuk babasıdır.

Mentor 32

Alp Arslan

KOSGEB KOBİ Uzmanı

Yüksek Lisans derecesini Elektrik Elektronik Mühendisliği'nde alan Arslan, 1999 yılından bu yana KOSGEB çatısında KOBİ Uzmanı olarak görev yapıyor.

Mentor 33

Elvan Palaoğlu

Kurumsal Altyapı Danışmanı

Ekare Danışmanlık şirketinin kurucusu olan Elvan Palaoğlu, iş geliştirme ve hibe programlarından faydalanmak isteyenlere özel mentorluk desteği sunuyor.

Mentor 34

Kaan Gündem

Startup Mentor

İTÜ Çekirdek çatısında iş ve inovasyon mentoru olan Kaan Gündem, kariyerine perakende sektöründe satın alma direktörü olarak devam ediyor.

Mentor 35

Tugay Demirali

İnovaTİM Proje Yöneticisi

İnovaTİM çatısı altında Proje Yöneticisi olan Tugay Demirali, 25 Proje şirketinde İletişim ve Organizasyon Yöneticisi olarak kariyerine devam etmektedir.

Mentor 36

Pelin Özkuzey

Mentor ve Danışman

Satış, pazarlama, marka yönetimi, iş stratejisi ve CRM gibi alanlarda çalışmalar yapan Pelin Özkuzey, ayrıca eğitim ve danışmanlık projeleri yürütmektedir.

Mentor 37

Ayşegül İmamoğlu

Profesyonel Koç

ICF profesyoneli olarak koçluk dünyasına adım atan Ayşegül İmamoğlu, yetkinlik ve becerilerini istediği seviyeye getirmek isteyenlere mentorluk hizmeti veriyor.

Mentor 38

Barış Korkmaz

Grower Kurucu Ortağı

Girişimleriyle önce ülkeye daha sonra dünyaya katma değer yaratma peşinde olan Barış Korkmaz, akıllı pazarlama asistanı Grower'ın kurucu ortağıdır.

Mentor 39

Ergi Şener

NomuPay Ülke Müdürü

Payneer CEO'su ve Wastespresso kurucu ortağı olan Ergi Şener, kariyerine Sabancı ve Bahçeşehir Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi olarak devam ediyor.

Mentor 40

Umut Yıldız

Guarte Akademi Kurucu Ortağı

Endüstriyel tasarım ve ürün geliştirme gibi alanlarda çalışmalar yapan Yıldız, sanat akademisi ve tasarım atölyesi Guarte Akademi'nin kurucu ortağıdır.

Mentor 41

Özgür Olgun

Janus Kurucu Ortağı

İş modeli kanvası, SWOT analizi, kök sebep analizi, ekosistem haritalama, persona, Agile ve Scrum alanlarında deneyimli bir girişim mentorudur.

Mentor 42

Aydın Bagater

ETÜDER Genel Sekreteri

Liderlik, pazarlama, kurumsal iletişim ve stratejik ve finansal yönetim gibi alanlarda çalışmalar yapan Bagater, 25 yıldan fazla deneyime sahip üst düzey bir yöneticidir.

Mentor 43

Hakan Şık

Tooken Kurucu Ortağı

Pazarlama stratejisi ve dijital medya yönetimi alanlarında çalışmalar yürüten Hakan Şık, Bedava Fikir platformunda yapımcı ve sunucu olarak rol almaktadır.

Mentor 44

Serkan Kağan Çelik

Mentornity Kurucu Ortağı

Mentorluk, koçluk ve danışmanlık programları için geliştirilen Mentornity'nin kurucu ortağı olan Çelik, SEO ve SEM alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Mentor 45

Said Ataklı

Grovap Kurucusu

Pazarlama stratejisi ve yönetim danışmanlığı gibi alanlarda çalışmalar yapan Ataklı, markalara danışmanlık ve proje yönetimi hizmetleri vermektedir.

Mentor 46

Burç Ersoy

Startup Mentor

Proje yönetimi, iş geliştirme, markalaşma, pazarlama ve ekip yönetimi gibi alanlarda çalışmalaran yapan Ersoy, kariyerine KOBİ ve Girişim Mentoru olarak devam ediyor.

Mentor 47

Özge Mardi Bayar

Dijital Sanat ve Tasarım Eğitmeni

Yazar, çizer ve markaların görsel iletişim dilini tasarlayan Özge Mardi Bayar, Videmy.com online tasarım eğitimleri platformunun kurucusudur.

Mentor 48

Sarp Uzer

TÜGİM Mentoru

Dijital pazarlama ve e-ticaret alanlarında danışmanlık ve eğitmenlik yapan Sarp Uzer, aynı zamanda girişim ekosisteminde aktif olarak mentorluk yapmaktadır.

Mentor 49

Ömer Faruk Kırbıyık

Avukat

Startup Hukuku, Kurumsal Yönetim ve Sermaye Piyasası Hukuku gibi alanlarda çalışmalar yapan Kırbıyık, Kırbıyık Hukuk Bürosu'nun kurucu avukatıdır.

Mentor 50

Can Özdoğan

Startup Mentor

İş geliştirme ve ürün yönetimi alanlarında mentorluk desteği veren Can Özdoğan, kariyerine Yıldız Tech bünyesinde Lider Ürün Müdürü olarak devam ediyor.

Mentor 51

Şafak Kömürlü

Dijital Medya Uzmanı

Dijital medya ve iletişim alanlarında faaliyetleri bulunan Kömürlü, Yeditepe Üniversitesi’nde Dijital Medya Uzmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 52

İbrahim Akyüz

Fenerbahçe Kongre Üyesi

Şişecam’dan emekli olduktan sonra deneyimlerini kobilere aktarmak ve değer katmak için Yönetim ve İnovasyon Danışmanlığı yapmaktadır.

Mentor 53

Ersoy Soyer

CNN Türk Teknoloji Yazarı

Stratejik planlama, büyüme, pazarlama ve marka stratejileri gibi alanlarda çalışmalar yapan Ersoy Soyer, kariyerine Yapıdrom şirketinde CMO olarak devam ediyor.

Mentor 54

Botan Çetin

NFS Fonksiyonel Gıda Kurucu Ortağı

Japon Dili ve Edebiyatı lisans ile MBA mezunu olan Botan, sürdürülebilirlik, gıda girişimciliği, markalaşma ve globalleşme üzerine çalışmalarına devam etmektedir.

Mentor 55

Cantekin Ertekin

IT Governance Turkey Kurucusu

Teknopark İstanbul mentoru olan Cantekin Ertekin, kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan IT Governance Turkey'in kurucusudur.

Mentor 56

Hakan Ömer Gider

Medyafors Genel Müdürü

Yönetim, üretim, kişisel gelişim, satış ve pazarlama konularında çalışmalar yapan Gider, değerli uzmanları Etekteki Taşlar radyo programında ağırlamaktadır.

Mentor 57

Edibe Gider

Mali Müşavir

Girişim mentorluğu, mali müşavirlik, finansal danışmanlık ve kobi danışmanlığı faaliyetleri düzenleyen Edibe Gider, Karavan Mentor kurucu ortağıdır.

Mentor 58

Fulya Sarıoğlu

Frandity Kurucu ve CEO'su

Frandity MaaS kurucusu olan Fulya Sarıoğlu, B2B, B2C şirketler ve startuplar için CLOUD ekibi ile ONDEMAND pazarlama hizmetleri sunuyor.

Mentor 59

Seda Yaralı

Öğrenme Deneyimi Tasarımcısı

Kurucusu olduğu Deneyim Atölyesi ile design thinking, yaratıcı drama ve koçluk oyunu ile iş fikri geliştirme ve problem çözen atölye çalışmaları yürütmektedir.

Mentor 60

Enes Urhan

Taptoweb Kurucu Ortağı

No-code, mobil uygulama, IoT ve ürün geliştirme alanlarında çalışmalar yürüten Enes Urhan, Taptoweb şirketinin kurucu ortağı ve CEO'sudur.

Mentor 61

Mirkan Emir Sandzak

NutzenTech Kurucusu

NutzenTech şirketinin kurucusu olan Mirkan Emir Sandzak, girişimcilik, finans, yatırım, değerleme, iş planı ve ölçekleme gibi konularda uzman bir girişimcidir.

Mentor 62

Buket Calp

MX Incubation Genel Koordinatörü

Proje Masası danışmanlık ajansının kurucusu olan Buket Calp, inovasyon tasarımı ve yaratıcı fikir geliştirme alanlarında çalışmalar yapmaktadır.

Mentor 63

Serkan Yağız

PitGrowth Kurucu Ortağı

Teknoloji alanında yazılım geliştiren Serkan Yağız, ölçeklenme, satış, proje yönetimi, yurtdışına açılma ve büyümeye yönelik programlar yönetmektedir.

Mentor 64

Merve Özkan

Stratejik İçerik Yazarı

Profesyonel metin yazarı ve içerik editörü olarak çalışmalarını sürdüren Özkan, markalar için bilinirliğini ve güvenilirliğini arttırmaya yönelik içerikler hazırlıyor.

Mentor 65

Kazım Burak Çalık

Kalite ve Ar-Ge Yöneticisi

Gıda sektörünün yıldızlarında üst düzey yönetici olarak çalışan Kazım Burak Çalık, kurucu ortağı olduğu Mutfak Uzmanı şirketinde kariyerine devam ediyor.

Mentor 66

Bilge Akgün

Hextech Green Kurucusu

Akıllı tarım makineleri, AR-GE ve ürün geliştirme alanlarında çalışmalar yürüten Bilge Akgün, Hextech Green Makine Sanayi şirketinin kurucu ve CEO'sudur.

Mentor 67

Fatih Şengül

Teknoloji Transfer Ofisi Uzmanı

Fatih Şengül, kariyerine Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde Kıdemli TTO Uzmanı olarak devam ediyor.

Mentor 68

Gökmen Pertev

Frekans Patent Kurucu Ortağı

Patent, marka ve faydalı model müraacatı konularında kapsamlı hizmetler sunan Pertev, kurucusu olduğu Frekans Patent bünyesinde kariyerine devam ediyor.

Mentor 69

Bahar Yıldırım

BYNETACADEMY Kurucu ve CEO'su

United Kingdom Coaching Academy’de profesyonel koçluk ve NLP eğitimlerini tamamlayan Yıldırım, farklı sektörlerde yaptığı projeler ile birçok ödül kazandı.

Mentor 70

Gökhan Bekler

Müşteri Deneyimi Uzmanı

Müşteri hizmetleri sektöründe yerel ve global birçok markayla çalışan Bekler, inbound ve outbound başta olmak üzere backoffice alanında çalışmalar yapıyor.

Mentor 71

Erdem Avni Selçuk

ProfectSoft Kurucusu

Lisans derecesini İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilgi Sistemleri bölümünden alan Selçuk, C#, Asp.Net, iOS ve Windows sistemler üzerine çalışmalar yapıyor.

Mentor 72

Önder Zorlu

Satış Eğitmeni

Tekstil, ilaç ve kimya sektörlerinde orta ve büyük ölçekli başta olmak üzere global şirketlerde çalışmalar yapan Zorlu, Satış Koçu olarak kariyerine devam ediyor.